Контактна информація Карта сайту
Image

Головна сторінка » Інвестиційно-будівельні проекти » м. Рівне, МКР-3 «Північний», вул. Є.Коновальця, 42 (квартири та офіси)
 м. Рівне, МКР-3 «Північний», Комплекс житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщенням офісно-побутового призначення, вул. Є.Коновальця, 42 (квартири та офіси м. Рівне)

 

Характеристика житлового будинку

(житло та будівництво - квартири та офіси м. Рівне)

Інвестор будівництва - ТОВ «Київська компанія з управління активами» (ТОВ «Київська КУА»)

 

У 2006 р. почалось фінансування будівництва комплексу з 5-ти типових житлових будинків в МКР-3 «Північний» по вул. Євгена Коновальця з мансардним поверхом для дворівневих квартир та цокольним - для офісів.

Закінчення будівництва 1-го будинку комплексу за будівельним № 5 (поштова адреса вул. Є.Коновальця, 34) відбулось у грудні 2006 р. (Акт Державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, затверджений розпорядженням міського голови м. Рівне від 29.12.2006 р. за № 2584-р).

Закінчення будівництва 2-го будинку комплексу за будівельним № 4 (поштова адреса вул. Є.Коновальця, 38) відбулось у серпні 2007 р. (Акт Державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, затверджений розпорядженням міського голови м. Рівне від 12.09.2007 р. за № 1601-р ).

Закінчення будівництва 3-го будинку комплексу за будівельним №3 (поштова адреса вул. Є.Коновальця, 40) відбулось у грудні 2007 р. (Акт Державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, затверджений розпорядженням міського голови м. Рівне від 25.12.2007 р. за № 2382-р ).

Закінчення будівництва 4-го будинку комплексу за будівельним №2 (поштова адреса вул. Є.Коновальця, 42) відбулось у червні 2008 р. (Акт Державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, затверджений розпорядженням міського голови м. Рівне від 14.08.2008 р. за № 1422-р ).

Завершення будівництва було урочисто відзначено. На свято були запрошені представники державних органів та фінансових установ м. Рівне. Презентація закінчення будівництва була освітлена місцевим телебаченням та місцевим ЗМІ.

Будинок зданий (квартири, офіси у м. Рівне) з будівельним оздобленням: склопакети; вогнетривкі металеві протиударні двері; система індивідуального опалення; двоконтурні котли; холодне та гаряче водопостачання; лічильники води та електроенергії; шпакльовка стель; штукатурка стін тощо. У будинку є і нежитлові приміщення (офіси). В дворі будинку облаштований яскравий сучасний дитячій майданчик.

Одна із квартир в цьому будинку була передана місту.

Квартири та офісні приміщення (офіси) були придбані фізичними особами ще на етапі будівництва, зокрема дякуючи співпраці з Рівненською філією ВАТ «КРЕДОБАНК».

Генеральним підрядником будівництва цього комплексу виступав ТОВ «Промжитлобуд – 2». На даний час ТОВ «Промжитлобуд – 2» вже реалізував проект по будівництву п’ятиповерхового двадцятиквартирного будинку з мансардним поверхом для дворівневих квартир та цокольним - для офісів у м. Рівне по вул. Лермонтова, 5-Б та продовжує реалізацію проекту інвестування будівництва будинку №1 житлового комплексу по м. Рівне, вул. Дворецькій, 46/48.

 

www.kya.kiev.ua
М И   В І Р И М О   У   В А С   Т А   В   Н А Ш У   К О М П А Н І Ю.
© Kya.kiev.ua, 2007. Всі права захищені.
ТОВ "Київська КУА" 03110, м. Київ, вул. Клінічна,23-25 (044) 569-23-10, 569-23-12 info@kya.kiev.ua