Про компанію

ТОВ «Київська компанія з управління активами» (ТОВ «Київська КУА») – перспективна фінансова компанія на ринку України, що орієнтована на надання широкого спектру послуг. Тримаючи руку на пульсі змін чинного законодавства, Київська КУА освоює всі ніші фінансового ринку.

Молоді, цілеспрямовані фахівці компанії мають сертифікати Державних комісій по здійсненню професійної діяльності на фінансовому ринку, на фондовому ринку, та мають практичний досвід роботи на цих ринках  в Україні. Основні засади діяльності ТОВ «Київська компанія з управління активами» (ТОВ «Київська КУА):

 • чесність і порядність;
 • законність;
 • виваженість рішень;
 • орієнтованість на успіх та результат;
 • надання широкого спектру послуг;
 • розвиток професіоналізму співробітників;
 • збільшення рентабельності активів, що є в управлінні;
 • прозорість роботи для клієнтів.

Київська компанія з управління активами  у  своїй діяльності орієнтується на всі регіони України. Один з напрямів діяльності ТОВ «Київська компанія з управління активами» (ТОВ «Київська КУА») – інвестиційні проекти у будівництво житла (будівництво житлових будинків, квартир, офісів та  продаж квартир, офісів), що згідно діючого законодавства можливо здійснювати виключно через фонди фінансування будівництва, фонди операцій з нерухомістю, інститути спільного інвестування, недержавні пенсійні фонди, а також через випуск безпроцентних (цільових) облігацій. Компанія  надає послуги шляхом створення Інститутів спільного інвестування (корпоративні (КІФ)  та пайові (ПІФ) інвестиційні фонди), а також через цільові облігації у будівництво.

ТОВ «Київська компанія з управління активами» (ТОВ «Київська КУА») співпрацює з будівельними, проектними організаціями, банківськими та фінансовими установами. Поряд з вже збудованими об’єктами на даний час йде робота по фінансуванню зведення житлових будинків (квартир, офісів) у різних містах України, зокрема у таких обласних центрах, як Рівне та Черкаси, а також у м. Васильків Київської області. Загальна площа цього  житла понад 120 000 кв. м.

Серед фінансових партнерів ТОВ «Київська компанія з управління активами» (ТОВ «Київська КУА»)  можна виділити як банки – ПАТ АБ «Укргазбанк», ПАТ «Банк «Український капітал», так і небанківські фінансові установи – ТОВ «Київська фондова компанія», ТОВ «Сучасна фінансова компанія», ТОВ «Аудиторська компанія «Сучасний аудит» тощо.

 

Історія

Як товариство з обмеженою відповідальністю компанія була зареєстрована 03.11.2005 р. Солом’янською районною державною адміністрацією у місті Києві.

Форма власності – приватна.

Види діяльності:

 • трасти, фонди та подібні фінансові суб’єкти (основний);
 • надання інших фінансових послуг (крім страхування та пенсійного забезпечення), н. в. і. у.;
 • інша допоміжна діяльність у сфері фінансових послуг, крім страхування та пенсійного забезпечення;
 • управління фондами.

Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку України своїм рішенням № 1210 від 07.12.2005 р. було видано Ліцензію на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів – діяльності з управління активами.

Строк дії ліцензії було продовжено до 08.12.2015 р.

Рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку № 1743 від 20.10.2015 р. була видана Ліцензія на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку – діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами) з 09.12.2015 р. безстроково.

Переглянути ліцензію

Переглянути рішення

Предметом діяльності компанії є надання послуг з управління активами інститутів спільного інвестування, зокрема пайових та корпоративних фондів.

Директор ТОВ «Київська компанія з управління активами» (ТОВ «Київська КУА») – Парубець Антон Валентинович. Досвід роботи на фінансовому, а потім і фондовому ринку з 2000 р.